Seramik

Seramiklerin geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. İnsanoğlunun yiyecekleri pişirmeye başlaması ile birlikte bu yiyecekleri saklama ihtiyacı seramiğin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynamıştır. Seramikler bu zamana kadar değerini kaybetmeden, değerini gün geçtikçe arttırarak gelen nadir malzemelerdendir. Doğal malzemelerden yapıldığı için insan sağlığına zararı olmayan seramik ürünler, mutfaklarımızda ve dekore edeceğimiz alanlarda favori durumdadır. Mutfak, tuvalet, banyo ve koridor gibi birçok alanda seramik döşemesi kullanılmaktadır. Hem şık olması, hem de kolay temizlenmesi bu kadar çok tercih edilme sebebidir.

Teknolojinin de katkısıyla özel efektlerle tasarlanan seramikler salonlarda parke yerine tercih edilmiştir. Aynı zamanda teknolojinin ilerlemesiyle de renk ve model seçenekleri de artmıştır. Bu kadar çok çeşit ve renk bulunduran seramiklerin; üretim şekli, ayrıntıları ve kaba bir yüzeye sahip olmalarından dolayı fayansa göre görümü farklıdır. Daha sıcak samimi olan fayanslar bu sebeplerden dolayı iç ve dış mekânların zemin kaplamalarında kullanılmaktadır.

Sizler de evinizde bu sıcak ve doğal seramik kaplamaları görmek istiyorsanız, Köroğlu Grup’u ziyaret edebilirsiniz. Uygun maliyetle ve güler yüzlü ekibimizle, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız.

Seramik 1
Seramik 2
Seramik 3
Seramik 4