İç Dekorasyon

İç dekorasyon dendiğinde akla huzuru yakalayabileceğiniz, içinde bulunmaktan mutluluk duyacağınız bir ev gelmelidir. Hayatın koşuşturmasını sonlandırdığınız sakin bir ev hayatı veya dinamik enerjik bir yaşam, bu havayı evinizin dekorasyonuyla sağlayabilirsiniz. Bu havayı yakalamak elbette ki kolay olmayacaktır. Çünkü kapı seçiminden parke seçimine duvar renginden perde seçimine kadar en ufak detaylar dahi bu havayı yaratmanıza olanak sağlayacaktır. İç mimari yapıyı da göz önünde bulundurarak evinizin her metrekaresini de kullanmanıza olanak sağlayacak bir dekorasyon seçmelisiniz.

İç dekorasyon modelleri seçerken evin genel havası için bir tema ya da tarz belirlemek işinizi kolaylaştıracaktır. Hem kullanışlı ve işlevsel, hem de şık ve zarif bir tasarım için öncelikli olarak zevklerinizi belirlemelisiniz. Bu tema veya tarz üzerinden gittiğiniz takdirde evinizde bir bütün ve uyum sağlayabilirsiniz, aksi takdirde birbirinden bağımsız, sistemsiz ve uyumsuz bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sizi neyin mutlu ettiği nelerden hoşlandığınız bu aşamada önemlidir. Zarafetin, modern görüntünün hâkim olduğu bir ev mi yoksa ağır mobilyaların olduğu, klasik bir ev mi?

Açık renkler, hafif minimaliz mobilyalar ile ferah ve göz yormayan bir ev tasarlayabileceğiniz gibi; ağır varaklı mobilyalar büyük avizeler, altın süslemeli duvarlarla kendinizi saraylarda hissettirebilecek bir ev de tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve istekleriniz; tek ihtiyacınız olan bunlar, bırakın geri kalan işleri Köroğlu Grup sizin yerinize halletsin. Sadece bir telefon uzağınızda ve hayallerinizin ulaşabileceği her durumda yanınızdayız.

İç Dekorasyon 1
İç Dekorasyon 2
İç Dekorasyon 3
İç Dekorasyon 4