Kurumsal

Firma tarihçemiz ve kurumsal bilgilerimiz.

KÖROĞLU İNŞAAT

Köroğlu Grup Yapı olarak; 2012 yılından itibaren Çorlu’da dekorasyon ve tasarımın önde gelen firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, iç dekorasyon, seramik ve fayanslarla ustaca yapılan tasarımlar için hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne; müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı misyonumuz olmuştur. Bu iki ilke ışığında kat ettiğimiz yoldan oldukça memnunuz. Herkesin bütçesine uygun tasarımlar ve çözümler üretiyor, hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Evlerinizi sizlerle birlikte baştan yaratıyor, yepyeni evinizde sıcacık anılar biriktirmenizi sağlıyoruz. Küçük dokunuşların evinizde yarattığı büyük etkiyi gelin beraber keşfedelim. Sizler evinizde kendi tarzınızı yaratırken, bizler de imzamızı atalım.

Bugüne değin bize güvenen, yaşam alanlarını bizlere emanet eden yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. Hedefimiz, bu çalışma sistemimizi prensip haline getirerek sürekli kılmak ve bu anlamda sektörümüzün başta Çorlu olmak üzere tüm Trakya’da öncüsü olmaktır. İlkelerimiz ışığında tüm bu hedeflerimizi başaracağımıza inanıyor; siz değerli müşterilerimize yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için, teşekkür ediyoruz.

01.

Tasarım

Evlerinizin daha ferah ve şık görünmesini sağlayacak mekanlar tasarlıyoruz.

02.

Uygulama

Tecrübeli ustalarımız ile uygulama işlemini zamanında gerçekleştiriyoruz.

03.

Geri Bildirim

İş teslimatının ardından müşterilerimizin görüşlerini alıyoruz.