Banyo Dekorasyonu

Banyolar günümüzde başlı başına bir görsel mekân haline geldi. Evin kullanım alanı olarak küçük bir kısmını kaplayan banyolar artık vakit geçirmekten keyif alınan bir yer. Durum böyle olunca banyo dekorasyonuna olan talep de bir hayli arttı. İster küçük ister büyük bir banyo olsun işlevsellik ve konfor aranır oldu.

Banyoda geçirilen vaktin, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin de arttığını düşündüğümüzde banyolarımızda depolama alanı ihtiyacı ortaya çıktı. Banyo dolapları en çok talep edilen ürün haline geldi. Kullanışlı ve geniş hacimli banyo dolapları küçük olan banyonuzun kullanım alanını arttırmakla birlikte belli bir düzen sağlamanıza da yardımcı olur. Yine aynı şekilde küçük banyoların kurtarıcısı olan gömme rezervuar da, asma rezervuara göre sizlere daha çok kullanım alanı sağlayacaktır.

Aynı şekilde küvet veya duşakabinlerinizin arkasına döşenen fayanslar hem estetik bir görüntü sağlayacak hem de zıtlık oluşturarak banyonuzun olduğundan daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Büyük veya küçük karolar sizin tercihlerinize göre değişmekle beraber, silinmesi kolay olduğundan banyonuzun temizliği kolay olacaktır. Ufak bir detay olarak görülse de batarya ve musluklar banyoda ilk göze çarpan nesnelerdir. Hijyenik açıdan, artık en çok tercih edilen sensörlü musluklar olsa da çevirmeli veya aç-kapa musluklar da kullanılmaktadır. Sonuç olarak; banyo dekorasyonunda modern tasarımları ve şık görünüşleriyle musluk ve bataryaları da unutmamak gerekir.

Tabi ki bir banyo dekorasyonu sadece bunlarla sınırlı değildir. Dekorasyon başlı başına bir uyum içinde olmalı ve işlevsellik sağlamalıdır. Küvet veya duşakabin, fayans veya suya dayanıklı parke, rezervuar, batarya ve musluklar, banyo dolapları tüm bunlar sizin zevk, tercih ve banyonuzun kullanım alanına bağlı olarak değişir. Banyo dekorasyonu konusunda herkesin zevk ve tarzına göre ürün bulunabilir.

Eğer banyo dekorasyonuna karar verdiyseniz Köroğlu Grup sizin tüm istek ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmet vermek için çalışmaktadır. Banyonuzun kullanım alanını arttırmak veya modern bir banyoya sahip olmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Banyo Dekorasyonu 1
Banyo Dekorasyonu 2
Banyo Dekorasyonu 3
Banyo Dekorasyonu 4